Co je to znehodnocení?

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Co je to znehodnocení vozidla opravou?

Při každé opravě vozidla po nehodě vaše vozidlo ztrácí na ceně v porovnání s cenou vozidla nikdy nehavarovaným. V případě nezaviněné nehody byste mohli mít nárok na náhradu škody i za tuto majetkovou ztrátu. Je možné, že máte u pojišťovny ještě nějaké peníze.

Pro bližší vysvětlení znehodnocení vozidla opravou uvádím jednoduchý příklad.

V autobazaru jsou dvě naprosto stejná vozidla (typ, stáří vozidla, výbava, barva, ujeté kilometry, cena vozidla, atd.). U jednoho je uvedeno, že nebylo nikdy poškozeno a u druhého, že bylo poškozeno a v servisu odborně a kvalitně opraveno. Poškození druhého vozidla kvalitně opraveno. Které vozidlo si vyberete? Nejspíše stejně jako všichni ostatní vozidlo nikdy nepoškozené. Co by vás ale rolex datejust 41mm mens 116300wso automatic stainless steel přesvědčilo, abyste si vzali druhé, kvalitně pravené vozidlo? Bude sleva. A právě tato sleva je vaše majetková ztráta, která vám vznikla opravou vašeho vozidla po nehodě . Odborně se nazývá ZNEHODNOCENÍ VOZIDLA OPRAVOU.

Znehodnocení je tedy majetková újma (finanční ztráta), která Vám vznikla v souvislosti s opravou vašeho vozidla po dopravní nehodě v porovnání s cenou vozidla nikdy nepoškozeného. Vaše vozidlo má po opravě vždy nižší hodnotu a já vám pomohu získat ztracené peníze zpět.

Výpočet znehodnocení vozidla má určitá kritéria:

  • Vztahuje se na vozidla poškozená zjištěným viníkem, kde lze uplatnit škodu z jeho pojištění odpovědnosti provozu vozidla, případně jiného odpovědnostního pojištění.
  • Stáří vozidla by mělo být do 3 let od data nehody a najeto do cca 100.000 km.
  • Musí být poškozena karoserie vozidla.

Nabízíme, že provedeme revizi vašich pojistných událostí z POV a to 3 roky zpětně, vypracujeme znalecké posudky a zajistíme vyplacení plnění na pojišťovně.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=".vc_custom_1413288078746{background-color: #43b4f9 !important;}" parallax="no" font_color="#0a0a0a"][vc_column width="1/1"]

ZJISTĚTE SI, ZDA MÁTE NA ZNEHODNOCENÍ VOZIDLA OPRAVOU NÁROK.

Vyplnění formuláře Vám zabere jen pár minut.

[/vc_column][/vc_row]